top of page

Proč zvolit Whistlee platformu?

Nabízíme kompletní řešení, ceny se férově odvíjí od počtu Vašich zaměstnanců .

 

Abyste mohli úspěšně a rychle nasadit službu whistleblowing Whistlee, nemusíte být odborníkem. Naše dlouholeté zkušenosti byly shrnuty do uživatelsky přívětivého nástroje pro oznamování, který lze snadno objednat, implementovat, spravovat a používat - vše online.

Dodržování příslušných vnitrostátních a evropských zákonů je součástí nástroje, který snižuje vaše právní rizika. Dodává se s nejpřísnějším zabezpečením, které udržuje vaše, zaměstnance, vaše data a pověst vaší organizace v bezpečí.

Whistlee whistleblowing službu využívají společnosti po celé Evropě a napříč všemi odvětvími. Menší organizace, národní banky i nadnárodní společnosti důvěřují nástroji, který jim pomáhá odhalit pochybení, jednat rychle a chránit tak svoji dlouhodobou atraktivitu jako zaměstnavatele.

PŘEJETE SI VÍCE INFORMACÍ?

Děkujeme za zaslání!

Jak to funguje?

Whistleblower reports

Obavy způsobené tím, že přejdete na vstupní stránku kanálu Reporting a vyplníte dotazník. Webový kanál je přístupný z jakéhokoli zařízení, včetně chytrých telefonů, a oznamovatel může hlásit anonymně nebo otevřeně v jakémkoli jazyce.

Manažer případu 

Okamžité upozornění e-mailem a přihlášením do nástroje pro správu případů, abyste zkontrolovali přijatou zprávu a podnikli kroky. Přihlášení je zabezpečené a zahrnuje vícefaktorové ověřování. Zahrnuta je podpora zabezpečeného překladu.

Další dialog

Mezi správcem případů a anonymním oznamovatelem je to možné. Oznamovatel se přihlásí do kanálu hlášení, aby si přečetl odpověď od správce případů. Během přenosu a ukládání jsou data šifrována. Vy rozhodujete, které osoby by měly mít přístup ke kterým případům, a pouze autorizovaní správci případů mohou dešifrovat a přečíst si dialog.

Vyšetřování případů

Je podporována pokročilou a snadno použitelnou vyšetřovací funkcí, včetně kategorizace případů, stavu procesu, poznámek, nahrání souboru pro důkaz, zabezpečeného chatu mezi oprávněnými osobami nebo úplného opětovného přiřazení případů. Jakmile je vyšetřování dokončeno, případ je uzavřen v souladu s právními předpisy o ochraně údajů, jako je GDPR.

Generování statistik a reportů

Nástroje poskytují přehled o aktuálních a historických datech, stavu, výstrahách, indikátorech výkonu a hloubkové analýze. Řídicí panel umožňuje individuální nastavení a generátor sestav nabízí flexibilní možnosti prezentace, včetně vytváření standardních prezentací pro definované cílové skupiny.

bottom of page